0 ريال 0

دستیابی به بهترین عملکرد کارکنان ( رموز، باید ها و نباید ها )

دستیابی به بهترین عملکرد کارکنان ( رموز، باید ها و نباید ها )

معرفی به دوستان

توضیح مختصر

در این کتاب که از سری کتاب های

 The Truth About Managing Effectively 2013  می باشد و متعلق به انتشارات معتبر Financial Times  است ،چکیده ای از آخرین یافته های علمی و تجارب عملی سی ساله نویسنده ، بر اساس تجربیات واقعی و مشکلات رخ داده در محل های کار گوناگون ، ارائه شده است . با این هدف که موجب تقویت مهارت مدیران در هدایت کارکنان و ارتقای بهره وری در عملکرد ایشان گردد.

از مزایای این کتاب ، سازماندهی متن در قالب بخش های کوتاه ، تحت عنوان اسرار و حقایق عملکرد کارکنان است که خواندن آن را برای مدیران و صاحبنظرانی که فرصت چندانی برای مطالعه ندارند، جذاب و قابل استفاده می سازد.

این کتاب دارای هشت قسمت می باشد که در هر قسمت آن ، حقایقی و نکاتی کاربردی ، و راهنمایی هایی مطرح شده است که به کارگیری آنها میتواند موجب بهبودی بی تردیدی  در عملکرد کارکنان گردد. در بیشتر حقایق ، نویسنده مثال های عینی و ملموسی را مطرح کرده که در سازمان ها رخ داده و حاصل تجربه خود وی بوده یا شنیده است. موضوع هر حقیقت که با مثال هایی عینی  ، ملموس و مجرب از سازمان های مختلف همراه است ، به رهبر یا مدیرسازمان کمک میکند تا بهترین عملکرد و کارکرد را از کارکنان خود به دست آورده ، آنها را بهتر مدیریت کند و تعارضات و کشمکش ها را در محل کار به کمترین حد برساند.وضعیت: موجود
140,000  126,000  ريال

مولف:

مارتا آی . فینی


مترجم:

سپهر بابایی ـ دکتر حسن بودلایی ـ محمد قائم پناه


قطع:

رقعی


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

256


نوبت چاپ:

1


شابک:

9789643179007


تیراژ:

1000


سال چاپ:

1394

نظر شما در مورد این کتاب


نام:*
ایمیل:*

ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
محدوده سنی:*
*
متن:*