0 ريال 0

تخریب رابطه

تخریب رابطه

معرفی به دوستان

توضیح مختصر

منبعی عالی و کاربردی برای شناخت و درمان عوامل تخریب رابطه

 

محور اساسی بحث کتاب، این واقعیت آزاردهنده است که چرا بسیاری از افراد در روابط شان به مشکل برمی خورند و یا طلاق می گیرند. احساسات و عواطف سرکوب شده که زیر سطح هشیاری نهفته شده اند، در اکثر موارد، باعث نابودی یک ازدواج یا تخریب یک رابطه می شوند. دکتر ویلیام ماتا، در این کتاب پویش های تاریک ناهشیار را به شکلی بسیار دلنشین، روشن می کند و به ما می گوید که چطور با آگاه شدن از مسائل اساسی که در ناهشیار ما هستند، مشکلات موجود در روابط خود را برطرف کنیم.

با توجه به اینکه اکثر آموزش ها و جهت گیری های درمانی درمانگرها روی مسائل هشیار و رفتارها و تعاملات آشکار بین زوج ها متمرکز است، این کتاب بر روی عوامل ناهشیاری تمرکز می کند که می تواند نیرویی پنهان و موثر باشد و بر برون ریزی های فرزندان، مسائل زناشویی، روابط فرا زناشویی، اعتیاد و حتی اختلال های عاطفی تاثیر بگذارد.

از ویژگی های این کتاب این است که با استفاده از مطالعه های موردی واقعی، مداخله ها و تکنیک های استاندارد شده ای را برای حفظ روابط مفید فراهم می سازد و به این لحاظ، می تواند منبعی عالی و کاربردی برای درمانگران حرفه ای و مردم عادی باشد.وضعیت: موجود
380,000  ريال

مولف:

ویلیام جی. ماتا


مترجم:

دکتر قدرت اله عباسی / راضیه میرعرب رضی/ حسین لطفی/ ویراستار : دکتر زهرا ناجیان اصل


قطع:

رقعی


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

256


نوبت چاپ:

اول


شابک:

6-952-317-964-978


تیراژ:

500


سال چاپ:

1398

نظر شما در مورد این کتاب


نام:*
ایمیل:*

ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
محدوده سنی:*
*
متن:*