0 ريال 0

مدیریت تبلیغات

مدیریت تبلیغات

معرفی به دوستان

توضیح مختصر

مدیریت تبلیغات کتابی آموزشی با اهداف کاربردی است و در راستای سرفصل  جدید مصوب درس مدیریت تبلیغات و برند و برای تدریس مباحث با مدیریت تبلیغات در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی تدوین شده است.

در این کتاب اهداف و استراتژی های تبلیغات، اخلاق و قانون در تبلیغات، تبلیغات و فرآیند بازاریابی، ساختار و عملکرد کانون های تبلیغاتی، شناخت مخاطبین پیام های تبلیغاتی و راهبرد و طرح ریزی تبلیغات مورد نظر قرار گرفته است و با توجه به اهمیت رسانه ها در این عرصه، در فصولی از کتاب مبحث بسیار مهم روزنامه ها، مجله ها، تلویزوین و رادیو به عنوان    رسانه های تبلیغاتی مطرح و مهم نیز مورد تحلیل قرار گرفته اند. به علت تحولات و اثراتی که اینترنت در تبلیغات در دو دهه اخیر ایجاد کرده است، در فصل پایانی کتاب، تبلیغات در اینترنت هم مورد بررسی قرار گرفته است.

تبلیغات عرصه ای است که منافع ذینفع های متعدد مانند شرکت ها،  دولت ها و سهامداران در آن، با یکدیگر تلاقی می کند. اگر تبلیغات به شیوه ای حرفه ای برنامه ریزی و اجرا نشود می تواند زمینه تعارض های زیادی ایجاد کند. با توجه به اهمیت این موضوع، دراین کتاب تلاش شده است تا با بررسی همه جانبه و متعادل، به نگرانی های مرتبط نیز پاسخ داده شود.

با توجه به مطالب فوق ، مطالعه این کتاب علاوه بر دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی، برای       مدیران عامل، معاونین بازرگانی، مدیران تبلیغات، مدیران فروش، مدیران صادرات و مدیران روابط عمومی شرکت ها و سازمان ها نیز توصیه می شود.وضعیت: موجود
170,000  ريال

مولف:

دکتر هرمز مهرانی _ منصوره صادقی _ مهندس مجید صفدری


قطع:

رقعی


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

215


نوبت چاپ:

اول


شابک:

9789643179496


تیراژ:

1000


سال چاپ:

1396

نظر شما در مورد این کتاب


نام:*
ایمیل:*

ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
محدوده سنی:*
*
متن:*