0 ريال 0

بانک های اجتماعی

بانک های اجتماعی

معرفی به دوستان

توضیح مختصر

سال های زیادی از تاسیس اولین بانک می گذرد. بانک ها در ابتدا با هدف سپرده گذاری و نگهداری سرمایه به وجود آمدند. اما رفته رفته دامنه فعالیت خود را افزایش دادند و به موازات گسترش اثرگذاری بانک ها بر اقتصاد کشورها، انتظارات جدیدی از آنها نیز برای توجه به جامعه و توسعه پایدار شکل گرفت.

بانک داری اجتماعی یا بانک اجتماعی، از مفاهیمی است که در نتیجه تحولات در نگاه به بانک ها و بنگاه های اقتصادی و نیز اهمیت پیدا کردن موضوع توسعه پایدار، شکل گرفته است. در سطح بین المللی، این مفهوم با سرعت بالایی در حال رشد و گسترش است و نیاز است در کشور عزیزمان نیز، به این موضوع توجه جدی تری ازگذشته شود. بانک داری اجتماعی، یک نوع از بانکداری ارزش مدار است که در بطن خود علاوه بر تاثیرات اجتماعی و محیط زیستی مثبت، از نظر اقتصادی نیز پایدار است. اگر چه این مفهوم، تاریخچه ای بلند و موفق دارد، اما هیچ گاه به اندازه زمان فعلی و بعد ازبحران های مالی قرن اخیر، مورد توجه نبوده است.

این کتاب، اولین کتابی است که به ارائه نگاهی جامع و مفصل درباره گذشته، حال و اینده بانک داری اجتماعی و پایدار می پردازد و مطالعه آن به محققان، دانشجویان، و صد البته مخاطبان حرفه ای و شاغل در صنعت بانک داری پیشنهاد می شود. نویسندگان کتاب، هم در دانشگاه و هم در صنعت بانکی دارای تخصص و تجربه هستند و به پشتوانه سال ها تجربه کاری شان در حوزه بانک داری اجتماعی، می توان ادعا کرد که این کتاب ترکیبی تراز بالا از علم و تجربه در کنار یکدیگر است.وضعیت: موجود
290,000  261,000  ريال

مولف:

اولاف وبر / اسون ریمر


مترجم:

نوید خنوه/ حسین عنبرستانی/ هامون طهماسبی/ محمد ملکشاهی


قطع:

رقعی


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

368


نوبت چاپ:

اول


شابک:

978.964.317.958.8


تیراژ:

1000


سال چاپ:

1397

نظر شما در مورد این کتاب


نام:*
ایمیل:*

ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
محدوده سنی:*
*
متن:*