0 ريال 0

چگونه خدماتی با کیفیت ارائه دهیم ؟( مرجع اصلی برای کیفیت در خدمات (مدل سروکوال ))

چگونه خدماتی با کیفیت ارائه دهیم ؟( مرجع اصلی برای کیفیت در خدمات (مدل سروکوال ))

معرفی به دوستان

توضیح مختصر

در دهه های اخیر، اهمیت پخش خدمات به طور پیوسته در حال افزایش بوده به طوری که اکنون این بخش بیشترین رشد را به خود اختصاص داده و همچنین نیز در حال گسترش می باشد . این گستردگی و سرعت رشد در بخش خدمات سبب افزایش رقابت بین سازمان ها شده و از دست دادن مشتری و جذب آن توسط سایر رقبا را به مهمترین نگرانی سازمان های خدماتی تبدیل نموده است . کلید اصلی رقابت در بخش خدمات ، بهبود کیفیت و نگهداری مشتریان می باشد.

مدل سروکوال ( مدل کیفیت در خدمات ) یکی از معتبر ترین مراجع اصلی مدل سازی و بهبود کیفیت در خدمات است که توسط نویسندگان این کتاب ابداع و معرفی گردیده است .

کتاب حاضر مرجع اصلی یادگیری و به کار گیری مدل سروکوال می باشد.

کتاب حاضر ، که اثری کلاسیک در خصوص روش های بهبود کیفیت در سازمان های خدماتی است ، به شما می آموزد که چگونه میزان کیفیت خدمات خود را اندازه گیری کرده و دلایل نقص در کیفیت را شناسایی کنید. هر یک از فصول این کتاب به یکی از این خلاء ها ی کیفیت پرداخته و علاوه بر تشریح آن ، راهکارهای اجرایی را برای ارتقا کیفیت در سازمان تان، پیشنهاد می د هد.

این کتاب مرجعی است کاربردی جهت مطالعه مدیران ارشد و کارشناسان سازمان های خدماتی در حوزه : بانک ، حمل و نقل ، آموزش ، بهداشت و درمان ، موسسات فرهنگی و ورزشی و سایر سازمانئ های خدماتی وضعیت: موجود
150,000  135,000  ريال

مولف:

والری ای . زیتامل ـ ای . پارسورامان - لئونارد ال . بری


مترجم:

دکتر عباس سقایی ـ دکتر رسول نورالسناء ـ مهندس سجاد رضاییان ـ دکتر یاسر صمیمی


قطع:

وزیری


نوع جلد:

شومیز


تعداد صفحه:

232


نوبت چاپ:

1


شابک:

9789643178963


تیراژ:

1500


سال چاپ:

1394

نظر شما در مورد این کتاب


نام:*
ایمیل:*

ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
محدوده سنی:*
*
متن:*